Piękne. Wygodne. Trwałe!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników w naszej firmie powstają buty nie tylko PIĘKNE, ale również ULTRAWYGODNE i TRWAŁE.

Design

i technologia

Jakość KAMPA jest sumą szczegółów. Żywiołem naszych projektantów jest ciekawość  – co jeszcze można zrobić aby buty były nie tylko piękne, ale także coraz wygodniejsze. Poszukujemy idealnej drogi między ponadczasową elegancją, nowoczesnym stylem i przede wszystkim oczekiwanym przez Klientki komfortem.
Tworzymy dla Kobiet, które szukają czegoś naturalnego, mają odwagę wyjść poza krępujące modowe deklaracje, aby pokazać swój autentyczny styl życia.

W zgodzie

z Twoją naturą

Podążamy za naturalną krzywizną stopy, dając Ci ponadprzeciętny komfort noszenia. Poczynając od działu projektu gdzie kładziemy nacisk na anatomicznie poprawne konstrukcje po prawidłowo wyrzeźbione kopyta pozwalające nam stworzyć naprawdę wygodne buty minimalizujące uczucie zmęczonych stóp – nawet podczas całodziennego noszenia.

Czy wiesz że, niektóre nasze buty ważą tylko 140g? Dzieje się tak dzięki zastosowaniu lekkich podeszew oraz technologii montażu polegającej na szyciu obuwia. Rozwiązania projektowe stworzone zostały z myślą   o osobach, które przez wiele godzin w ciągu dnia chodzą i stoją.

Anatomiczne

i oddychające

Skrupulatnie dobieramy podeszwy do obuwia by dopasowywały się do kształtu i siły nacisku Twoich stóp, gwarantując im naturalny ruch i pełen komfort. Dbamy by podeszwy miały odpowiednie tęgości i szerokości – pozwala to na rozproszenie energii nacisku stopy co wpływa na stabilizację chodu, minimalizację przenoszenia wstrząsów na górne części ciała od kolan po szyję i ograniczenie ryzyka obrażeń stóp podczas chodzenia.

Wkładka i wnętrze buta ze skóry naturalnej pozwala stopom oddychać w sprzyjających i komfortowych warunkach. Dodatkowo każda wkładka posiada napowietrzoną piankę, która pozwala na optymalny przepływ powietrza przy każdym kroku zyskując właściwy dla stóp klimat. Przewiewność sprawia, że nasze buty możesz nosić nawet w upalne dni.