Pasja

Szacunek

Doświadczenie

RODZINNE

TRADYCJE

Początki naszej firmy sięgają roku 1965 kiedy to Franciszek Pacut otworzył jednoosobowy warsztat rzemieślniczy produkujący obuwie. Najpierw w zakładzie powstawały głównie buty męskie, jednak z czasem i zdobywanym doświadczeniem projektowym asortyment rozszerzony został także o obuwie damskie.

DZIEDZICTWO

I NOWOCZESNOŚĆ

Nowy rozdział rozpoczął się w 1997 roku, gdy firmę przejął syn – Andrzej Pacut. Stopniowo budował coraz bardziej zaawansowany technologicznie park maszynowy, zatrudniał i szkolił nowych pracowników, budował wykwalifikowany zespół fachowców doświadczonych w branży i sięgał po nowoczesne rozwiązania. Dzięki jego kreatywności i pasji tworzenia, obuwie marki KAMPA jest obecnie synonimem dobrego stylu, komfortu i najwyższej jakości. Posiadamy wykwalifikowaną, fachową kadrę pracowników mających za sobą wiele lat doświadczenia w branży. Począwszy od działu projektu, gdzie nad szczegółami poprawnego wykonania butów czuwa konstruktor, przez kierownika produkcji dbającego o jakość, cały zespół stara się aby nasze usługi świadczone były na najwyższym poziomie.

NOWA ERA

RZEMIOSŁA

Wychodząc naprzeciw współczesności stworzyliśmy profile na platformach społecznościowych aby być coraz bliżej naszych Klientów. Facebook i Instagram to najpopularniejsze dostępne kanały dzięki, którym uzyskujemy cenny feedback wprost z rynku konsumenckiego. Sprzedając buty przez ponad 50 lat pozyskaliśmy klientów w całej Polsce i Europie. Dzięki sprzedaży w firmowym sklepie internetowym nasze produkty docierają dziś do miejsc na całym świecie. Współpracujemy z największymi markami obuwniczymi, a nasza oferta produktów jest ciągle poszerzana. W firmie Kampa od początku jej istnienia kładziemy nacisk na rodzinne tradycje produkcji obuwia oraz na wspieranie lokalnego rynku pracy. Pracownicy firmy stale podnoszą swoje zawodowe kwalifikacje. Produkcja specjalizuje się w wielu sposobach montażu i wdraża na bieżąco nowoczesne rozwiązania technologiczne.